Rock,Goth&Paranormal

Aici vei putea afla cate ceva despre rock, si subgenurile lui(ne vom stradui sa le punem, pe cat posibil, pe toate), cultura in plina dezvoltare-Goth, dar si despre chestiile legate de Paranormal, UFO, si alte lucruri bizare care cer un verdict..

AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Poveste Fara Sfarsit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
HellBlazeR
Admin

Data de inscriere : 02/07/2008
Varsta : 25
Localizare : In this filthy world....

MesajSubiect: Poveste Fara Sfarsit   Joi Iul 17, 2008 3:15 am

Deeci,in acest joc eu am sa scriu o poveste,iar urmatorul dupa mine continua povestea cu o fraza sau propozitie,cu ce-i vine in cap..sper sa iasa ceva mafiot
.......Intr-o padure traiau 2 pitici chinezi,Huang si Bang.Intr-o zi Bang se imbolnaveste din cauza unei muscaturi de predator,si este dus la spital la brasov de catre Huang.acolo ii ia in primire Doctor House care il trimite dupa leac pe Huang impreuna cu Rocky si Stan&Bran,pe Himalaya.acolo se intalnesc cu Bruce Lee care era in cautarea Apogeului Spiritualitatzii Tehnicii Dragonului Suparat,si le da leacul,impreuna cu un elicopter tapitzat cu par de camila turbata.dupa ceva drum parcurs se trezesc urmaritzi din spate de Al Capone,care era in cautarea banilor lui furatzi de Bruce Lee,si conducea un Apache 200-M.Stan&Bran,primesc imediat o mitraliera cadou de la Duhul Lampii Magice si incep sa-l Impuste pe Al Capone,cu sagetzi de gheatza.Al Capone,care facuse un pact cu Sauron,cheama legiunea Nazgul-ilor,sa-i omoare pe Huang,Rocky si Stan&Bran,dar deodata o lumina puternica invaluie elicopterul-era nava Enterprise.Al Capone se inspaimanta,si fugi impreuna cu amicii lui Nazgul-i,la o cafea in Bora-Bora.In timpul asta Huang,Rocky si Stan&Bran,sunt intampinatzi de capitanul Enterprise,Smeagol-Luc-Piccard,raman uimitzi,iar subalternul lui Smeagol-Luc-Piccard,numit Bender spuse:.....................
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rock-spirit.forumfreez.com

Poveste Fara Sfarsit
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rock,Goth&Paranormal :: Other Stuff :: Games-
Mergi direct la: